Rosja, pocz, XIX w.

4,025.00

IKONA – ŚW. MARON, ŚW. ONUFRY, ŚW. ARTEMIUSZ I ŚW. WARUS

Tempera, deska, złocenie;
15,5 x 12,6 cm
Stan zachowania: ubytki warstwy malarskiej i lewkasu na krawędziach, drobne odpryski warstwy malarskiej.

SKU: 360963 Kategorie: ,