CLAES FORSSMAN, Szwecja, ok. poł. XIX w.

920.00

POLOWANIE NA MOTYLA

Rysunek, papier;
33 x 26,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: Ritadt af | p.d. Claes Forssman
Stan zachowania: zagniecenia papieru.

SKU: 360970 Kategorie: ,