MALARZ GALICYJSKI, l. 50-60-te XIX w.

460.00

PORTRET KOBIETY SIEDZĄCEJ W FOTELU

Akwarela, gwasz, papier;
11,5 x 8,4 cm
Portret przedstawia najprawdopodobniej członkinię rodziny Birkenmajer.

SKU: 360969 Kategorie: ,