August Schatz&Söhne, Triburg, Niemcy, poł. XX w.

1,725.00

ZEGAR 8-DNIOWY

Mosiądz, stal;
wys. 14 cm
Sygnowany: w okręgu AUG.SCHATZ&SOHNE | GERMANY | 53 | Two Jewels Unadjusted | 9 | 56

SKU: 360974 Kategorie: ,