Rosja, pocz. XIX w.

2,300.00

IKONA – MATKA BOSKA TOŁGSKA ZE ŚWIĘTYMI

Tempera, deska, złocenia;
17,7 x 13, 5 cm
Stan zachowania: ubytki warstwy malarskiej i lewkasu na krawędziach, drobne odpryski warstwy malarskiej na powierzchni, brak szpongi.

SKU: 360962 Kategorie: ,