2,300.00 zł
IKONA – MATKA BOSKA TOŁGSKA ZE ŚWIĘTYMI
Tempera, deska, złocenia;
17,7 x 13, 5 cm
Stan zachowania: ubytki warstwy malarskiej i lewkasu na krawędziach, drobne odpryski warstwy malarskiej na powierzchni, brak szpongi.