MAŠEK Jaroslav (1891 Plzeň- 1926 Postřekov )

4,600.00

PEJZAŻ WIEJSKI Z POLEM I WOZEM ZAPRZĘŻONYM W KONIE

Olej, płótno;
38 x 43 cm
Sygnowany l.d.: J. MAŠEK
Malarz i grafik czeski. Malował przede wszystkim sceny z życia wsi oraz pejzaże.

SKU: 360966 Kategorie: ,