Carl Madsen Cohr, Fredericia, Dania, 1939

1,265.00

MISKA NEOROKOKOWA – SALATERKA

Srebro; waga: 145g.
średn. 18,5 cm
Puncowana: trzy wieże z numerem 39 | w prostokącie Joh. H.P. | CMC – znak firmy Cohra od r. 1893 | w owalu SJ – punca probierza Jensa Sigsgaarda (czynny w l. 1932-1960) | w tarczy młotek pomiędzy literami DA – znak Dansk Arbejde | w tarczy litery JJ pomiędzy krzyżem Stan zachowania: drobne uszkodzenie w lustrze.

SKU: 360985 Kategorie: ,