G. BERNE, Francja, 2. poł. XVIII w.

7,590.00

ŚW. PAWEŁ PUSTELNIK

Olej, deska;
31 x 23,5 cm
Na odwrocie napis piórem: G. Berne.

SKU: 360971 Kategorie: ,