HAWRYŁKIEWICZ Jan (1902 – 1992)

1,150.00

PAŁAC W ŁAZIENKACH NA WODZIE, 1977
Olej, płótno; 44 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Hawryłkiewicz 77
Na odwrocie: JAN HAWRYŁKIEWICZ 77

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360953 Kategorie: ,