Rosja, kon. XVIII w.

6,900.00

IKONA – MATKA BOSKA KRZEW GOREJĄCY

Tempera, deska, złocenie;
35,3 x 25,4 cm Stan zachowania: przetarcia złoceń.

SKU: 360961 Kategorie: ,