KRYŁOW Borys (Boris KRILOV) (1891 Moskwa – 1977 Kopenhaga )

4,600.00

CZASTUSZKI PRZY PŁOCIE, 1943

Akwarela, papier;
41,8 x 47 cm
Sygnowany p.d.: B. Krilov 1943

SKU: 360965 Kategorie: ,