Carl Madsen Cohr, Fredericia, Dania

3,795.00

PUCHAR

Srebro; waga: 630 g; wys. 14,7 cm
Puncowany: trzy wieże z numerem 32 | w prostokącie: Joh. H.P. | CMC – znak firmy Cohra od r. 1893 | w owalu SJ – punca probierza Jensa Sigsgaarda (czynny w l. 1932-1960) |
w tarczy młotek pomiędzy literami DA – znak Dansk Arbejde | w tarczy litery JJ pomiędzy krzyżem
Puchar dekorowany motywem winogron oraz z dedykacją z roku 1945 dla E.W. Toppa.

SKU: 360978 Kategorie: ,