Rosja, 1. poł. XIX w.

1,840.00

IKONA – ŚCIĘCIE JANA CHRZCICIELA

Tempera, deska, złocenia;
17,5 x 14,4 cm
Stan zachowania: przetarcia złoceń.

SKU: 360957 Kategorie: ,