Hippolyte Lefoye, Paryż, 3. ćw. XIX w.

7,613.00

ZEGAR ŚCIENNY – CARTELW STYLU LUDWIKA XV

Drewno złocone, mosiądz, emalia,;
89 x 46 x 16 cm
Mechanizm sygnowany: Hte LEFOYE | 172 | Fnt á Paris | 92 Stan zachowania: spękania i naprawy emalii cyferblatu

SKU: 360973 Kategorie: ,