MALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI (BRYTYJSKI?), 2. ćw. XIX w.

1,553.00

PORTRET MĘŻCZYZNY SIEDZĄCEGO W FOTELU

Akwarela, gwasz;
10 x 7,3 cm w świetle oprawy
Stan zachowania: ubytki w warstwy malarskiej oraz ślady po konserwacji.

SKU: 360968 Kategorie: ,