Rosja, 2. poł. XVIII w.

3,220.00

IKONA – ZMIĘKCZENIE ZŁYCH SERC

Tempera, deska, złocenie;
12,7 x 10,5 cm
Stan zachowania: ślady konserwacji.

SKU: 360958 Kategorie: ,