Wyświetlanie 18211–18240 z 18661 wyników
Talerz
920.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
4,600.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średnica filiżanki: 10,9 cm;
średnica spodka: 16,2 cm
Sygnowane: Spodki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | naszkliwnie: AP | naszkliwnie cyfra 211 (na 6 spodkach) i 11 (na 5 spodkach) Filiżanki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | wycisk w masie (na niektórych niewyraźny) HEREND 702 | naszkliwnie: 702 | naszkliwnie: 211 (5 sztuk), 241 (2 sztuki), 11 (3 sztuki), 166 (1 sztuka)
Patera
2,300.00 złJÓZEf GRACZYŃSKI
748.00 złJAN GOLUS
10,925.00 zł154. ZDZISŁAW BEKSIŃSKI
5,300.00 złTOMASZ KAZIKOWSKI
1,035.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
1,380.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
2,300.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
MRĄGOWO – NAD JEZIOREM
WŁODZIMIERZ ZAKRZEWSKI
3,450.00 złWanda WEDECKA
5,175.00 złWanda WEDECKA
PEJZAŻ JESIENNY, 1995
Olej, płótno; 92 x 92 cm
Sygnowany p.d.: W. Wedecka 1995
ZDZISŁAW ROMAN LACHUR
5,175.00 złZDZISŁAW ROMAN LACHUR
5,175.00 złMALARZ NIEOKREŚLONY, ok. poł. XX w.
2,300.00 złMALARZ NIEOKREŚLONY, ok. poł. XX w.
PEJZAŻ LEŚNY
BANKIETKA, Europa, pocz. XX w.
1,200.00 złŁOPATKA DO SUFLETU LUB PASZTETU, Wielka Brytania, ok. 1900
230.00 złŁOPATKA DO SUFLETU LUB PASZTETU, Wielka Brytania, ok. 1900
MALARZ ROSYJSKI LUB FIŃSKI, 4. ćw. XIX w.
6,900.00 złMALARZ ROSYJSKI LUB FIŃSKI, 4. ćw. XIX w.
PEJZAŻ MORSKI Z TERIJOKI, 1889
MALARZ FRANCUSKI LUB NIEMIECKI, 4. ćw. XIX w.
1,495.00 złMALARZ FRANCUSKI LUB NIEMIECKI, 4. ćw. XIX w.
PIES W PEJZAŻU
STEFAN PĄGOWSKI
1,380.00 złSTEFAN PĄGOWSKI
NIEBIESKO ZIELONA MARTWA NATURA, 1980
024. BOLESŁAW KUDEWICZ
2,200.00 złKOSZ – KABARET Z ELEMENTAMI STYLU LUDWIKA XVI, Niemcy (?), ok. 1900
1,380.00 złKOSZ – KABARET Z ELEMENTAMI STYLU LUDWIKA XVI, Niemcy (?), ok. 1900
ZESTAW 6 KIELISZKÓW Z MONOGRAMEM EO, Śląsk, pocz. XX w.
1,380.00 złMISA, Niemcy, XIX/XX w.
978.00 złFilizanka ze spodkiem
529.00 złFilizanka ze spodkiem
Nymphenburg, Bawaria, Niemcy, 1. poł. XX w.
JULIE LORAIN, Francja, 4. ćw. XIX w.
2,300.00 złJULIE LORAIN, Francja, 4. ćw. XIX w.
PORTRET MĘŻCZYZNY
MALARZ POLSKI, 1. poł. XX w.
1,725.00 złMALARZ POLSKI, 1. poł. XX w.
PORTRET DAMY Z KOŃCA XVIII w.
L. DRAUER
2,645.00 złMALARZ NIEMIECKI, 1. tercja XX w.
2,300.00 złMALARZ NIEMIECKI, 1. tercja XX w.
SCENA W BIEDERMEIEROWSKIEJ KARCZMIE, 1927
NAŚLADOWCA DAVIDA TENIERSA MŁ. (1610-90), XVIII w.
3,680.00 złNAŚLADOWCA DAVIDA TENIERSA MŁ. (1610-90), XVIII w.
MĘŻCZYZNA ZAPALAJĄCY ŻAREM FAJKĘ
TŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM ŚLEPOWRON I MONOGRAMEM JP, Polska, XIX w.
1,035.00 złZapytanie o produkt