Wyświetlanie 18241–18270 z 18651 wyników
ZDZISŁAW ROMAN LACHUR
6,900.00 złSTANISŁAW PRZESŁAŃSKI
920.00 złSTANISŁAW PRZESŁAŃSKI
PEJZAŻ Z DWOMA DRZEWAMI
Teodor AXENTOWICZ
16,100.00 złTeodor AXENTOWICZ
PORTRET KOBIETY
Papier, pastel; 64 x 47 cm
Sygnowany śr.d.: T Axentowicz
JÓZEF BRACH XX w.
3,048.00 złTalerz z liliami
460.00 złTalerz z liliami
Miśnia, okres Marcoliniego, 1774-1814
BIAŁA TARA, Tybet, 2. poł. XIX w.
3,795.00 złPATERA, poł. XX w.
322.00 złPUZDERKO KOSMETYCZNE Z LUSTERKIEM, Europa Zachodnia, pocz. XX w.
690.00 złSZKLANICA MASOŃSKA, Niemcy, 1930
2,300.00 złSZKLANICA Z SYMBOLIKĄ MASOŃSKĄ, Niemcy, 1930
4,025.00 złZDZISŁAW PĄGOWSKI
920.00 złZDZISŁAW PĄGOWSKI
WIDOK NA SALĘ Z CZARNYM FORTEPIANEM, 1973
EDMUND WINKLER
920.00 złEUGENIUSZ PICHEL
345.00 złTOMASZ KAZIKOWSKI
978.00 złTOMASZ KAZIKOWSKI
978.00 złJOHANN KLUSKA
920.00 złTomasz Karabowicz
1,725.00 złJ. PODNIESIŃSKA
920.00 złJ. PODNIESIŃSKA
920.00 złJ. PODNIESIŃSKA
JESIENNY WIDOK DWORKU Z GANKIEM OBROŚNIĘTYM CZERWONYM WINEM
ZDZISŁAW ROMAN LACHUR
5,750.00 złKASETKA, Iran, 1. poł. XX w.
2,300.00 złPUDEŁKO GABINETOWE NA ZNACZKI, Europa, 1. tercja XX w.
690.00 złPATERA Z MOTYWEM WINOGRON, Carlo Mario Camusso, Lima, Peru, XX w.
2,300.00 złPATERA Z MOTYWEM WINOGRON, Carlo Mario Camusso, Lima, Peru, XX w.
KAŁAMARZ PODRÓŻNY, Bliski Wschód (Iran?), XIX w.
920.00 złKAŁAMARZ PODRÓŻNY, Bliski Wschód (Iran?), XIX w.
KIELICH, Niemcy lub Austro-Węgry, ok. 1871
345.00 złSZKLANKA, Czechy, Cesarstwo Austriackie, 2. ćw. XIX w.
920.00 złZESTAW TRZECH ŁYŻEK NEOROKOKOWYCH, Koch&Bergfeld, Brema, Niemcy, XIX/XX w.
1,380.00 złZESTAW TRZECH ŁYŻEK NEOROKOKOWYCH, Koch&Bergfeld, Brema, Niemcy, XIX/XX w.
Patera
575.00 złPatera
Wałbrzych-Stary Zdrój, 2. poł. XIX w.
Kabaret
345.00 złKabaret
Wałbrzych-Stary Zdrój, 1870-1900
RZEŹBA ŚW. PIOTR, Polska (Śląsk ?), 2. poł. XIV w.
9,200.00 złZapytanie o produkt