6,900.00 zł
PEJZAŻ MORSKI Z TERIJOKI, 1889
Olej, płótno; 32,2 x 46,6 cm
Sygnowany l.d.: Teriyoki 89
Na odwrocie: naklejka z roku 1978 z firmy Kijewkommisiontorgu w Kijowie
Terijoki – dziś Zielenogorsk koło Petersburga. Kurort nad Zatoką Fińską. W latach 1918-40 należał do Finlandii.