291B. BANKIETKA, Europa, pocz. XX w.

1,000.00

Drewno bejcowane; 40 x 82 x 58,5 cm
Stan zachowania: obicie współczesne.

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1200 – 1400

SKU: 361087 Kategorie: , ,