MALARZ NIEMIECKI, 1. tercja XX w.

2,300.00

SCENA W BIEDERMEIEROWSKIEJ KARCZMIE, 1927

Olej, deska; 34,8 x 26,8 cm
Sygnowany p.d.: W.T. | 1927
Na odwrocie napis ołówkiem Will Sechmeyer | z.b. Rio de Janeiro

SKU: 361057 Kategorie: ,