2,300.00 zł
SCENA W BIEDERMEIEROWSKIEJ KARCZMIE, 1927
Olej, deska; 34,8 x 26,8 cm Sygnowany p.d.: W.T. | 1927 Na odwrocie napis ołówkiem Will Sechmeyer | z.b. Rio de Janeiro