5,175.00 zł
PEJZAŻ JESIENNY, 1995 Olej, płótno; 92 x 92 cm Sygnowany p.d.: W. Wedecka 1995
Obiekt dostępny w Galerii na FretaWarszawa, Freta 25
Salon Aukcyjny Freta