JULIE LORAIN, Francja, 4. ćw. XIX w.

2,300.00

PORTRET MĘŻCZYZNY

Olej, płótno; 61 x 50,4 cm
Sygnowany l.śr.: J Lorain (litery J i L wiązane)
Stan zachowania: dwie łatki na odwrociu.

SKU: 361054 Kategorie: ,