ZESTAW 6 KIELISZKÓW Z MONOGRAMEM EO, Śląsk, pocz. XX w.

1,380.00

Szkło, złocenie; wys. 19,5 cm
Czarka z brzegiem złoconym i wypukłym złotym monogramem. Stopa rozszerzająca się ku dołowi – tulejkowa z prążkowaniem.

SKU: 361050 Kategorie: ,