L. DRAUER

2,645.00

UŚMIECHNIĘTY MNICH

Olej, deska; 16 x 11,8 cm
Sygnowany p.g.: L. Droner | Munchen
Na odwrocie – napis ołówkiem w języku niemieckim

SKU: 361056 Kategorie: ,