NAŚLADOWCA DAVIDA TENIERSA MŁ. (1610-90), XVIII w.

3,680.00

MĘŻCZYZNA ZAPALAJĄCY ŻAREM FAJKĘ

Olej, deska; 27,5 x 22 cm

SKU: 361058 Kategorie: ,