Wyświetlanie 18301–18330 z 18619 wyników
RUTKAUSKAS Bronius (ur. 1955 Wilkawiszkis)
1,725.00 złSTAWIŃSKA Irena
920.00 złSTAWIŃSKA Irena
CHÓR ZACHODNI KOŚCIOŁA GOTYCKIEGO
MAJEWSKI, poł. XX w.
406.00 złRosja, XIX/XX w.
2,530.00 złHerbert KUZIEMSKI
840.00 złHerbert KUZIEMSKI
PEJZAŻ GÓRSKI Z WIDOKIEM NA DOLINĘ
rys. Feliks Walkiewicz, odb. Jan Cotty, 1916
575.00 złrys. Feliks Walkiewicz, odb. Jan Cotty, 1916
WACŁAW I MARIA, wg M. E. Andriollego
wg Jacquesa Swebacha Desfontaines (1769-1823), grafik: Pierre-Gabriel Berthault (1737-1831), Paryż, 1804
345.00 złwg Jacquesa Swebacha Desfontaines (1769-1823), grafik: Pierre-Gabriel Berthault (1737-1831), Paryż, 1804
Osiem grafik wg Jacquesa Swebacha Desfontaines (1769-1823)
Francja, 2. poł. XIX w.
6,900.00 złFrancja, 2. poł. XIX w.
ZEGAR NEOROKOKOWY ZE SCENKĄ ň LA WATTEAU
Europa, pocz. XX w.
690.00 złOrivit, przed 1900
575.00 złRosja, XIX/XX w.
2,300.00 złWaza do ponczu, Mettlach, Villeroy & Boch, 1907
4,950.00 złWaza do ponczu, Mettlach, Villeroy & Boch, 1907
Kamionka jasna, barwne szkliwo matowe, białe reliefy; wys.: 38 cm
Sygnowana na spodzie: motyw architektoniczny i kartusz z napisem METTLACH | VB | GES. GESCH. | 3149 (numer modelu) | 07 | 34; na nakrywie 27.
Stan zachowania: jeden uchwyt po naprawie
Wazon z żaglówką, Delft, początek XX w.
1,200.00 złWazon z żaglówką, Delft, początek XX w.
Fajans, kobalt podszkliwny, wys. 18,6 cm
Sygnowany na spodzie kobaltem trudno czytelnym monogramem
Wazonik z Chińczykami, Holandia, XIX w.
1,200.00 złWazonik z Chińczykami, Holandia, XIX w.
Fajans, kobalt podszkliwny, wys. 16,8 cm
Wazonik z okrągłym brzuścem dekorowanym malowanymi postaciami Chińczyków. Okrągła stopa oraz szyja naczynia zdobione ornamentem trójkątnym.
Wazoniki satsuma, Japonia, koniec XIX – początek XX w.
4,000.00 złWazoniki satsuma, Japonia, koniec XIX – początek XX w.
Okres Meiji Fajans, szkliwo kremowe z bardzo drobną krakelurą, malowany naszkliwnie farbami emaliowymi i złotem; wys. 9 cm
STOLIK – KARCIAK, 2 poł. XIX w.
2,750.00 złSTOLIK – KARCIAK, 2 poł. XIX w.
Dąb – masyw i fornir, mosiądz; 79 x 94,5 x 47 cm; po rozłożeniu: 78 x 94,5 x 94 cm. Stan zachowania: brak kilku drucików z inkrustacji.
HILLER-FOLL Maria (1880-1943)
9,200.00 złHILLER-FOLL Maria (1880-1943)
MARTWA NATURA Z KWITNĄCYM KAKTUSEM I CYTRYNAMI
CYKOWSKI Kazimierz (1896 – 1983)
6,325.00 złKRUSZEWSKI Tadeusz (1864 Hubin na Wołyniu – 1929 Warszawa)
17,250.00 złKRUSZEWSKI Tadeusz (1864 Hubin na Wołyniu – 1929 Warszawa)
WRÓŻBA, 1892
Olej, płótno;
73 x 52 cm
Sygnowany p.d.: T. Kruszewski w By[…] | r.r. 1892
Stan zachowania: obraz po konserwacji.
JOSEF Carl (ur. 1877 Wiedeń)
2,300.00 złJOSEF Carl (ur. 1877 Wiedeń)
ROZMOWA DWÓCH MĘŻCZYZN W KARCZMIE
James McKay, Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania, 1836
2,875.00 złJames McKay, Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania, 1836
PARA SOLNICZEK
Malarz nieokreślony, polski poł. XX w.
575.00 złMalarz nieokreślony, polski poł. XX w.
WIDOK ULICY WĄSKI DUNAJ NA STARYM MIEŚCIE W WARSZAWIE, 1958
SHELOUMOFF Afanasy (Afanasij Iwanowicz Szełumow) (1892 Kamieniec Podolski – 1983 Bawaria)
6,900.00 złSHELOUMOFF Afanasy (Afanasij Iwanowicz Szełumow) (1892 Kamieniec Podolski – 1983 Bawaria)
POLOWANIE PAR FORCE
MAJEWSKI poł. XX w.
403.00 złMAJEWSKI poł. XX w.
ŚCIANA PARAWANOWA NA DZIEDZIŃCU WAWELSKIM
SCHÜNEMANN Karl (1871 Brunszwik – 1968)
2,300.00 złSCHÜNEMANN Karl (1871 Brunszwik – 1968)
KONIE NA PASTWISKU, 1935
MALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI, 1. poł. XIX w.
6,900.00 złMALARZ ZACHODNIOEUROPEJSKI, 1. poł. XIX w.
POWRÓT Z POŁOWU
POPIERSIE ZAMYŚLONEJ DZIEWCZYNKI, Europa Zachodnia (Francja ?), pocz. XX w.
5,348.00 złPOPIERSIE ZAMYŚLONEJ DZIEWCZYNKI, Europa Zachodnia (Francja ?), pocz. XX w.
alabaster (rzeźba) i żółty marmur (podstawa), brąz patynowany;
wys. 30 cm
Znakowana: ryte cyfry 1120 | S […]
Dwa talerze
1,200.00 złPatera ażurowa
3,000.00 złPatera ażurowa
Miśnia lata 40-te XIX w.
Świecznik w typie Księstwa Warszawskiego
2,700.00 złZapytanie o produkt