MISA, Niemcy, XIX/XX w.

978.00

Kryształ, srebro 800; wys. 8,5 cm, średn. 18 cm
Znakowana: półksiężyc, korona, próba 800, nieczytelny znak wytwórcy
Stan zachowania: niewielkie szczerbki

SKU: 361052 Kategorie: ,