MALARZ NIEOKREŚLONY, ok. poł. XX w.

2,300.00

PEJZAŻ LEŚNY

Olej, płótno; 60 x 70 cm
Sygnowany p.d.: nieczytelnie Finn An (?)

SKU: 361086 Kategorie: ,