Filizanka ze spodkiem

529.00

Nymphenburg, Bawaria, Niemcy, 1. poł. XX w.

Porcelana, malatury naszkliwne i podszkliwne, złocenia; średn. filiżanki: 9,9 cm, średn. spodka: 14,5 cm
Sygnowana: filiżanka i spodek – podszkliwna pieczęć zielenią chromu z tarczą herbową pod koroną i napisem NYMPHENBURG | spodek wycisk w masie: 140 | 2 | czerwienią naszkliwnie 842 | B

SKU: 361053 Kategorie: ,