Wyświetlanie 91–105 z 123 wyników
Włodzimierz Zakrzewski
17,250.00 złWłodzimierz Zakrzewski
Ukiczka w Conflans Sainte-Honorine, 1989
Olej, płótno; 46,5 x 55 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: W. ZAKRZEWSKI 1989- 34| Uliczka w Conflance St. Honorine |46 x 55 ol. pł . Dalej dedykacja.
Stanisław Zajączkowski
5,500.00 złStanisław Zajączkowski
Pejzaż letni z rzeką
Olej, tektura; 50 x 68 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Stanisław Zajączkowski
3,850.00 złStanisław Zajączkowski
Żniwa
Olej, płótno; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Malarz nieokreślony, 20-lecie międzywojenne
5,500.00 złS. Zelnik
5,500.00 złS. Zelnik
Katedra w Łowiczu, 1936
Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany p.d.: ŁOWICZ IX 1936 | Zelnik
Gundelach, XIX/XX w.
3,450.00 złGundelach, XIX/XX w.
Wiejski grajek, 1892
Olej, tektura; 21,3 x 33,2 cm
Sygnowany p.d.: Helena Gundelach | 1892
Henryk Wieczorek
2,800.00 złHenryk Wieczorek
Konie zaprzężone do wozu
Olej, tektura; 35 x 47 cm
Sygnowany p.d.: HWieczorek
Eugeniusz Geppert
11,500.00 złEugeniusz Geppert
Sielanka
Akwarela, papier; 53,5 x 83 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert
Na odwrocie nalepka papierowa: ZWIĄZEK ZAWODOWY POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW | W KRAKOWIE |Autor: Geppert Eugeniusz | Tytuł pracy: Kompozycja | Materiał: Akwarela 100 x 70 | Cena: 10.000 | Własność …|Data wystawy: Warszawa Salon ogólno Polski | maj 1946oraz fragment drugiej nalepki:SALON WIOSENNY 1946 ZPAP | Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Wymiary 70 x 100 | 10.000
Ewa Śliwińska-Kapturkiewicz
5,750.00 złEwa Śliwińska-Kapturkiewicz
Martwa natura z bażantem i przepiórkami, 1906
Olej, płótno; 48 x 98 cm
Sygnowany p.d.: E. Śliwińska | 1906
Antoni Kierpal
2,013.00 złAntoni Kierpal
Nad brzegiem morza
Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. : A. Kierpal
Wanda WEDECKA
5,175.00 złWanda WEDECKA
PEJZAŻ JESIENNY, 1995
Olej, płótno; 92 x 92 cm
Sygnowany p.d.: W. Wedecka 1995
HAWRYŁKIEWICZ Jan (1902 – 1992)
1,150.00 złHAWRYŁKIEWICZ Jan (1902 – 1992)
PAŁAC W ŁAZIENKACH NA WODZIE, 1977
Olej, płótno; 44 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Hawryłkiewicz 77
Na odwrocie: JAN HAWRYŁKIEWICZ 77
Waza do ponczu, Mettlach, Villeroy & Boch, 1907
4,950.00 złWaza do ponczu, Mettlach, Villeroy & Boch, 1907
Kamionka jasna, barwne szkliwo matowe, białe reliefy; wys.: 38 cm
Sygnowana na spodzie: motyw architektoniczny i kartusz z napisem METTLACH | VB | GES. GESCH. | 3149 (numer modelu) | 07 | 34; na nakrywie 27.
Stan zachowania: jeden uchwyt po naprawie
Wazon z żaglówką, Delft, początek XX w.
1,200.00 złWazon z żaglówką, Delft, początek XX w.
Fajans, kobalt podszkliwny, wys. 18,6 cm
Sygnowany na spodzie kobaltem trudno czytelnym monogramem
Wazonik z Chińczykami, Holandia, XIX w.
1,200.00 złWazonik z Chińczykami, Holandia, XIX w.
Fajans, kobalt podszkliwny, wys. 16,8 cm
Wazonik z okrągłym brzuścem dekorowanym malowanymi postaciami Chińczyków. Okrągła stopa oraz szyja naczynia zdobione ornamentem trójkątnym.