Wyświetlanie 46–60 z 127 wyników
WAZON, Miśnia, po 1934 r.
2,120.00 złWAZON, Miśnia, po 1934 r.
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 24,6 cm
Sygnowany na spodzie: malowane kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze
Stan zachowania: na krawędzi drobna szczerba
KIELISZEK, Czechy, lata 20. – 30. XIX w.
850.00 złWAZON, Niemcy, Kristallglassfabrik Spiegelau, lata 30-te XX w.
1,265.00 złWAZON, Niemcy, Kristallglassfabrik Spiegelau, lata 30-te XX w.
Szkło mrożone wys. 20,8 cm Na wazonie naklejka w kształcie 5-ramiennej gwiazdy: KUNST GLASS | KSS | kieliszek | HANDARBEIT
TALERZ, Austria, Wiedeń, 1822 r.
1,100.00 złTALERZ, Austria, Wiedeń, 1822 r.
WAZON, Rosenthal, ok. 1920 r.
742.00 złWAZON, Rosenthal, ok. 1920 r.
Porcelana; wys. 24 cm
Sygnatura na spodzie, drukowana: Rosenthal pod koroną | SELB-BAVARIA
CARITAS, XVIII w.
5,500.00 złWAZA Z NAKRYWĄ, Japonia, typ imari, manufaktura Arita, kon. XVII – pocz. XVIII w.
18,000.00 złWAZA Z NAKRYWĄ, Japonia, typ imari, manufaktura Arita, kon. XVII – pocz. XVIII w.
Porcelana, szkliwo białe, malowane podszkliwnie kobaltem, naszkliwnie czerwienią żelazową, czernią i złotem; wwys. 50 cm, średnica wylewu 14 cm
PORTRET DAMY W BIAŁEJ SUKNI, ok. 1720-25
22,000.00 złTomasz KARABOWICZ
1,200.00 złTomasz KARABOWICZ
Feliks ROLIŃSKI
1,650.00 złFeliks ROLIŃSKI
Tadeusz SPRUSIAK
1,650.00 złTadeusz SPRUSIAK
Wlastimil HOFMAN
2,500.00 złWlastimil HOFMAN
TRYPTYK Z PALESTYNY, lata 40. XX w.
1) Jagnię, 1945 r.
Piórko, ołówek, papier; 8,3 x 15,6 cm
Sygnowany piórkiem p.d.: 4 / I; WH [monogram wiązany]; 1945 | Jaffa
Na odwrocie sygnowany ołówkiem na środku przy dolnej krawędzi: Palestyna | WH [monogram wiązany]
2) Pejzaż górski
piórko, papier; 11 x 20,2 cm
sygnowany ołówkiem l.d.: WH [monogram wiązany]
3) Na plaży, 1945 r.
piórko, papier; 8 x 15,4 cm
sygnowany piórkiem p.d.: 4/ III WH [monogram wiązany] 45 | Jaffa
Na odwrocie sygnowany ołówkiem, na środku: Palestyna |
WH [monogram wiązany]
Błażej Iwanowski
3,450.00 złBłażej Iwanowski
POKÓJ AUDIENCJONALNY STARY NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE
Olej, płótno; 49,6 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski
Zofia PUSZCZYŃSKA
3,450.00 złM. F. LISOWSKI
3,300.00 złM. F. LISOWSKI
ZAPRZĘG WJEŻDŻAJĄCY DO MIASTECZKA, 1 poł. XX w.
Olej, tektura; 49 x 69,5 cm
Sygnowany l.d.: M. F. LISOWSKI
Na odwrocie nalepka papierowa w kształcie palety malarskiej: J. WADOWSKI | WARSZAWA | MARSZAŁKOWSKA 121 | SKŁAD FARB | I PRZYBORÓW MALARSKICH