Wyświetlanie 121–123 z 123 wyników
Dante Alighieri, Włochy, 2 połowa XIX w.
2,200.00 złDante Alighieri, Włochy, 2 połowa XIX w.
Fajans delikatny, szkliwo ołowiowo-boraksowe; wys. 42 cm
Stan zachowania: uzupełnienia dłoni
PATERA Z ELEMENTAMI NEOBAROKOWYMI, WMF (Württembergische Metallwarenfabrik), Geisslingen am Steige, XX w.
978.00 złPATERA Z ELEMENTAMI NEOBAROKOWYMI, WMF (Württembergische Metallwarenfabrik), Geisslingen am Steige, XX w.
Mosiądz platerowany; średn. 36,5 cm; wys.: 7,7 cmZnakowana: WMF | EPBRASS | GERMANY |w prostokącie biegnący struś | w prostokącie 22
Lampart, Sitzendorf, l. 20-30. XX w.
2,875.00 złLampart, Sitzendorf, l. 20-30. XX w.
Fajans, malatury podszkliwne; wys. 27 cm
Znakowany kobaltem podszkliwnie: przekreślone S pod koroną.
Stan zachowania: naprawa ucha.