Ewa Śliwińska-Kapturkiewicz

5,750.00

Martwa natura z bażantem i przepiórkami, 1906
Olej, płótno; 48 x 98 cm
Sygnowany p.d.: E. Śliwińska | 1906

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 361221 Kategorie: ,