5,750.00 zł
Martwa natura z bażantem i przepiórkami, 1906 Olej, płótno; 48 x 98 cmSygnowany p.d.: E. Śliwińska | 1906
Obiekt dostępny w Galerii na FretaWarszawa, Freta 25
Salon Aukcyjny Freta