Gundelach, XIX/XX w.

3,450.00

Wiejski grajek, 1892
Olej, tektura; 21,3 x 33,2 cm
Sygnowany p.d.: Helena Gundelach | 1892

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 361218 Kategorie: ,