3,450.00 zł
Wiejski grajek, 1892 Olej, tektura; 21,3 x 33,2 cmSygnowany p.d.: Helena Gundelach | 1892
Obiekt dostępny w Galerii na FretaWarszawa, Freta 25
Salon Aukcyjny Freta