Włodzimierz Zakrzewski

17,250.00

Ukiczka w Conflans Sainte-Honorine, 1989
Olej, płótno; 46,5 x 55 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: W. ZAKRZEWSKI 1989- 34| Uliczka w Conflance St. Honorine |46 x 55 ol. pł . Dalej dedykacja.

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 361225 Kategorie: ,