Wyświetlanie 31–45 z 123 wyników
NASZYJNIK I BROSZKA, XIX w.
23,000.00 złWanda WEDECKA
2,875.00 złMANDOLINA, pocz. XX w.
920.00 złLEŚNY RUCZAJ, ok. 1900
2,300.00 złLEŚNY RUCZAJ, ok. 1900
MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, płótno; 20 x 47 cm
Sygnowany p.d.:C Rielett (?)
BATUTA ANTONIEGO DĄBROWSKIEGO, Rosja, XIX/XX w.
3,450.00 złBATUTA ANTONIEGO DĄBROWSKIEGO, Rosja, XIX/XX w.
Heban, srebro, złocenie, niello, dł. 34,5 cm
Wyryte: Отъ Офицеровъ 20 Стрљлковаго полка Антону Яковлевичу Домбровскому
M. KORSZUNOW
2,156.00 złM. KORSZUNOW
TARAS SZEWCZENKO, 1918
Olej, płótno; 98 x 73 cm
Sygnowany p.d.: М. Коршунов; śr. d. 12 III 1918; na dolnych rogach napisy cyrylicą: dedykacja dla O. Biezdbiadki.
M. KORSZUNOW
2,156.00 złM. KORSZUNOW
TARAS SZEWCZENKO, 1918
Olej, płótno; 98 x 73 cm
GENERAŁ PREVOST DE VERNOIS, ok. 1820
3,047.00 złGENERAŁ PREVOST DE VERNOIS, ok. 1820
MALARZ francuski
Włodzimierz ZAKRZEWSKI
4,576.00 złWłodzimierz ZAKRZEWSKI
KUNSTHISTORISCHES MUSEUM W WIEDNIU, 1958
Olej, karton naklejony na sklejkę; 33,5 x 62 cm
Sygnowany p.d. W. ZAKRZEWSKI 1952 | Kunsthistorisches Museum
Helena KRAJEWSKA
690.00 złHelena KRAJEWSKA
TOPOLE WCZESNĄ WIOSNĄ, 1977
Olej, płótno, 20 x 27
Opisany na p-p
Pochodzenie: ze spuścizny po artystce
Helena KRAJEWSKA
690.00 złHelena KRAJEWSKA
RABKA. PORĘBA JESIENIĄ, 1977
Olej, płótno naklejone na karton; 26 x 36,5 cm
Opisany na p-p
DZBAN DO PIWA, Niemcy, Grenzhausen, R. Merkelbach, k. XIX w.
1,106.00 złDZBAN DO PIWA, Niemcy, Grenzhausen, R. Merkelbach, k. XIX w.
Kamionka; wys. 31 cm
Sygnowany na spodzie: litery RM wpisane w sześcioramienną gwiazdę; F; 283
WAZON, Miśnia, po 1934 r.
2,120.00 złWAZON, Miśnia, po 1934 r.
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 24,6 cm
Stan zachowania: na krawędzi drobna szczerba
KIELISZEK, Czechy, lata 20. – 30. XIX w.
850.00 złWAZON, Niemcy, Kristallglassfabrik Spiegelau, lata 30-te XX w.
1,265.00 złWAZON, Niemcy, Kristallglassfabrik Spiegelau, lata 30-te XX w.
Szkło mrożone wys. 20,8 cm Na wazonie naklejka w kształcie 5-ramiennej gwiazdy: KUNST GLASS | KSS | kieliszek | HANDARBEIT