5,500.00 zł
Katedra w Łowiczu, 1936 Olej, płótno; 50 x 61 cmSygnowany p.d.: ŁOWICZ IX 1936 | Zelnik
Obiekt dostępny w Galerii na FretaWarszawa, Freta 25
Salon Aukcyjny Freta