Waza do ponczu, Mettlach, Villeroy & Boch, 1907

4,950.00

Kamionka jasna, barwne szkliwo matowe, białe reliefy; wys.: 38 cm
Sygnowana na spodzie: motyw architektoniczny i kartusz z napisem METTLACH | VB | GES. GESCH. | 3149 (numer modelu) | 07 | 34; na nakrywie 27.
Stan zachowania: jeden uchwyt po naprawie

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360907 Kategorie: ,