Antoni Kierpal

2,013.00

Nad brzegiem morza
Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. : A. Kierpal

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 361222 Kategorie: ,