2,013.00 zł
Nad brzegiem morza Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cmSygnowany p.d. : A. Kierpal
Obiekt dostępny w Galerii na FretaWarszawa, Freta 25
Salon Aukcyjny Freta