Eugeniusz Geppert

11,500.00

Sielanka
Akwarela, papier; 53,5 x 83 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert
Na odwrocie nalepka papierowa: ZWIĄZEK ZAWODOWY POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW | W KRAKOWIE |Autor: Geppert Eugeniusz | Tytuł pracy: Kompozycja | Materiał: Akwarela 100 x 70 | Cena: 10.000 | Własność …|Data wystawy: Warszawa Salon ogólno Polski | maj 1946oraz fragment drugiej nalepki:SALON WIOSENNY 1946 ZPAP | Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Wymiary 70 x 100 | 10.000

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 361220 Kategorie: ,