Wyświetlanie 76–90 z 123 wyników
Zofia PUSZCZYŃSKA
3,450.00 złZofia PUSZCZYŃSKA
PIĘKNA I BESTIA III
Olej, płótno; 73 x 60 cm
Sygnowany p.d.: Z. Puszczyńska
Na odwrocie nalepka z 1975 roku: XIII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA MALARSTWA BIELSKA JESIEŃ | IMIĘ Zofia NAZWISKO Puszczyńska. ADRES Kraków, ul. Szlak 11 m. 9 TYTUŁ Piękna i Bestia III TECHNIKA olej. WYMIARY 73 x 60 CENA 5000 zł
Jan BETLEY
2,970.00 złJan BETLEY
DACHY STAROMIEJSKIE, 1964 r.
Olej, tektura; 42,5 x 54,7 cm
Sygnowany brązowo-czarnym olejem p.d.: Betley 64
Na odwrocie 2 nalepki:
2. maszynopis: Fant Nr. 61 | Jan Betley | Dachy Staromiej- | skie | olej
Jan GOLUS
4,180.00 złIrena RUMIŃSKA
4,240.00 złIrena RUMIŃSKA
KATEDRA
Olej, płótno; 55,5 x 46,5 cm
Na odwrocie odręczny napis: IRENA RUMIŃSKA oraz fragment nalepki: rozm. 55 x 46 cm.| Cena data zł. 42.-
Jan GOLUS
11,000.00 złWacław GRANZOW
4,600.00 złWacław GRANZOW
TRYPTYK WARSZAWSKI
Olej, tektura; 23 x (15, 21, 15) cm
Sygnowany na każdej kwaterze: W.Granzow.; ponadto na lewej kwaterze: ul. Rycerska
Na odwrocie na każdej kwaterze: Stara Warszawa | Sień na ulicy Piwnej Kościół Dominikanów ul. Rycerska | Tadeusz Latoszyński
Ryszard GANCARZ
805.00 złRyszard GANCARZ
GESTY, 1994
Akryl, grafit, pastel, karton; 17 x 17 cm
Sygnowany l.d.: R. G A N C; na odwrocie nalepka autorska z opisem
Włodzimierz KULEJ
6,021.00 złWłodzimierz KULEJ
SCHWARZE ZUG, EKOROMANTYCZNY z cyklu ŚWIATŁA
Akryl, płotno; 148 x 85 cm
Sygnowany, opisany na odwrocie
Adela SZWAJA
1,725.00 złAdela SZWAJA
RUINY ZAMKU W MIROWIE
Pastel, akwarela, gwasz, papier; 37 x 48 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: A. S.
Sygnowany i opisany na odwrocie
Witold MASZNICZ
1,725.00 złWitold MASZNICZ
MAŁY POMNIK WIELKIEJ MIŁOŚCI, 1971
Drewno, metal, olej; 21 x 14,5 x 10 cm
Nalepka autorska z opisem pracy
SEPET NA CYGARA, Francja, 1 tercja XX w.
920.00 złSEPET NA CYGARA, Francja, 1 tercja XX w.
Drewno, masyw sosna, intarsje, wys. 19, promień 16 cm
Na trzech nóżkach, cylindryczny; oskrzynienie na planie wycinka koła o kącie 96 stopni; u dołu szuflada na zawiasie; wyżej podzielona pionowo szafka, drzwiczki od wewnętrznej strony z dwiema półkami o okrągłych otworach na przybory
Stan zachowania: Pionowe pęknięcie, zarysowania forniru, brak uchwytu drzwiczek
Feliks Szewczyk
2,875.00 złFeliks Szewczyk
Przeprawa dwóch ułanów przez wodę
Akwarela, papier, 48 x 65 cm
Sygnowany p.d.: F.SzewczyK
Stanisław Żurawski
3,048.00 złFigura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.
14,375.00 złFigura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.
Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy
Włodzimierz Zakrzewski
17,250.00 złWłodzimierz Zakrzewski
Widok na absydę kościoła Dominikanów, 1955
Olej, płótno; 50 x 65 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI 1955