Stanisław Zajączkowski

3,850.00

Żniwa
Olej, płótno; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 361227 Kategorie: ,