Henryk Wieczorek

2,800.00

Konie zaprzężone do wozu
Olej, tektura; 35 x 47 cm
Sygnowany p.d.: HWieczorek

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 361219 Kategorie: ,