2,800.00 zł
Konie zaprzężone do wozu Olej, tektura; 35 x 47 cmSygnowany p.d.: HWieczorek
Obiekt dostępny w Galerii na FretaWarszawa, Freta 25
Salon Aukcyjny Freta