Wyświetlanie 61–75 z 123 wyników
Błażej Iwanowski
2,875.00 złBłażej Iwanowski
AMFITEATR W ŁAZIENKACH, 1958
Olej, płótno;
52 x 78,5 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski | 1958
Roman BRATKOWSKI
23,000.00 złRoman BRATKOWSKI
KWITNĄCE JABŁONIE
Olej, płótno
84 x 105 cm
Sygnowany p.d.: R. Bratkowski
Wojciech WEISS
4,000.00 złWojciech WEISS
JADZIA, 1940 r.
kredka, papier; 29 x 23 cm
Nie sygnowany
Na odwrocie owalna pieczęć:
ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA | DOM ARTYSTY | [faksymile podpisu artysty] WW;
poniżej pieczęć z numerem: 005284; na środku dolnej krawędzi napis ołówkiem (ręką Aneri): Jadzia 1940
Kazimierz SICHULSKI
18,700.00 złKazimierz SICHULSKI
PORTRET STANISŁAWA CZAJKOWSKIEGO?
Olej, płótno; 75,5 x 57 cm
Sygnowany p. g.: Sichulski
Tomasz KAZIKOWSKI
8,800.00 złTomasz KAZIKOWSKI
Wojciech WEISS
8,000.00 złWojciech WEISS
MODELKA I MANEKIN, 1920-1935
Kredka, ołówek, papier; 47 x 30 cm
Sygnowany p. d.: WWeiss
Na odwrocie owalna pieczęć z faksymile podpisu Wojciecha Weissa i napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY
Pod pieczęcią numer: 004888
Jan GOLUS
4,950.00 złAdam BUNSCH
11,000.00 złAdam BUNSCH
W WIOSENNYM SADZIE, 1947
Olej, płótno; 81 x 63 cm
Sygnowany p. d.: Adam Bunsch 1947, l.d.: 849
Wojciech WEISS
8,000.00 złWojciech WEISS
MALARZ I MODELKA, 1920-1935
Kredka, ołówek, papier; 47 x 30,5 cm
Sygnowany p. d.: WWeiss
Pod pieczęcią numer: 004889
DZBANEK DO WINA, Kopenhaga, 1908
4,840.00 złDZBANEK DO WINA, Kopenhaga, 1908
KIELISZKI DO WÓDKI, XX w.
2,300.00 złKIELISZKI DO WÓDKI, XX w.
Wanda Wedecka
5,500.00 złWanda Wedecka
PEJZAŻ Z ST. ANDRÉ, 1962
Jan RUFF
2,750.00 złJan RUFF
PEJZAŻ, 1946-51
Olej, płótno; 40 x 49,5 cm
Sygnowany p. d.: Ruff
Na odwrocie na płótnie: JAN RUFF PEJZAŻ, na ramie: Jan Ruff | A. S. P. prac. prof. Sokołowskiego.
Konstanty MACKIEWICZ
8,000.00 złKonstanty MACKIEWICZ
Zofia PUSZCZYŃSKA
1,060.00 złZofia PUSZCZYŃSKA