G. Zehner

920.00

Pejzaż z domem i fontanną w ogrodzie

Olej, tektura; 28 x 37,2 cm
Sygnowany p.d.: G. Zehner

Niemcy, dwudziestolecie międzywojenne

SKU: 360591 Kategorie: ,