Lampart, Sitzendorf, l. 20-30. XX w.

2,875.00

Fajans, malatury podszkliwne; wys. 27 cm
Znakowany kobaltem podszkliwnie: przekreślone S pod koroną.
Stan zachowania: naprawa ucha.

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360618 Kategorie: ,