Bartolomeo Pinelli

805.00

Tanakwil pokazująca Serwiuszowi Tuliuszowi ciało Tarkwiniusza, swego męża, przed 1835

Akwaforta, papier; 30,9 x 43,6 cm (odcisk płyty)
Sygnowana: l.d.: In Roma presso Agapito | l.d. Franzetti al Corso | Pinelli inv. dis. e inc. | śr.
inskrypcja : Tanaquilla mostre a Servio Tulio il cadavere di Tarquinio suo sposo, ucciso per tradimento dei figli di Anco Marzio, a colpi di scure. Istoria Romana.

SKU: 360636 Kategorie: ,