Mordant del et sc.

345.00

Baron James De Rothschild

Akwaforta i sucha igła; 31 x 24,5 cm
Sygnowany l.d.: Mordant del et sc.
Na portrecie przedstawiony został James Edouard (1844-81) albo Ferdinand James (1839-1898) Rothschild.

SKU: 360615 Kategorie: ,