Jan Kazimierz Dzieliński

690.00

Ładowanie na filarze, 1939

Autolitografia z gwaszem; 47 x 35,7 cm w świetle passe-partout
Sygnowany ołówkiem p.d.: JK Dzieliński 1939, l.d.: Ładowanie na filarze, śr.d.: Autolitografia z gwaszem

SKU: 360638 Kategorie: ,