690.00 zł
Ładowanie na filarze, 1939
Autolitografia z gwaszem; 47 x 35,7 cm w świetle passe-partout
Sygnowany ołówkiem p.d.: JK Dzieliński 1939, l.d.: Ładowanie na filarze, śr.d.: Autolitografia z gwaszem